Tři, dva, jedna… od září opět jedeme o sto šest!


Prázdniny se blíží ke svému závěru a nový školní rok již klepe na dveře. Od září se Logoběžka vrací do pravidelného režimu. Těšit se můžete na logopedická setkání s tetkou logopedkou Míšou i na rozvíjející kognitivní sezení s lektorkou Zuzkou. Budeme opět plně k dispozici našim stálým klientům, pár volných míst se najde pro klienty nové – objednávejte se na tel. 607 047 307 nebo mailem objednavky@logobezka.cz.

20023837_458258024545693_2449077442139686418_o (2)

Prosíme, věnujte pozornost změnám ceníku služeb – dostupný ZDE.

A také vás prosíme, abyste domluvené termíny brali závazně a docházeli včas (děkujeme těm, kteří tak činí). Poslední dobou výrazně narostl počet absencí a rušení sezení na poslední chvíli, za měsíc červen-srpen bylo procento zrušených sezení na poslední chvíli či absencí celkem 77 %. To znamená, že pouhá jedna třetina klientů dorazila dle domluvy, zbytek pracovní doby jsme v Logoběžce byli nadarmo a zadarmo a blokovali termíny těm, kteří měli zájem o častější návštěvu. Tato situace je, jak jistě chápete, dlouhodobě neudržitelná a tak jsme museli přistoupit ke změně ve vybírání storno poplatků a to tak, že domluvený termín návštěvy je závazný, bezplatná změna je možná jen ze závažných důvodů nejpozději 48 hodin předem. V případě neomluvené absence nebo změně termínu v kratším čase něž 48 hodin bude účtován storno poplatek 350 Kč.

Děkujeme za pochopení a dodržování domluvených termínů.

Slibujeme, že i v novém školním roce se budeme snažit, aby se vám u nás v Logoběžce líbilo, cítili jste se tu příjemně a naše práce byla efektivní, abychom společně řečové či percepčně-motorické překážky překonali.

TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU!

www.LOGOBEZKA.cz