LOGOBĚŽÍME ON-LINE


Jsme tu pro vás i on-line! Spojte se s námi z pohodlí vašeho domova. Vyplňte formulář níže, domluvte si termín konzultace, uvařte si kávu nebo čaj, najděte po bytě své děti ;-), zapněte počítač a on-line logopedie může začít!

Jak konzultace probíhá?

On-line konzultace probíhají prostřednictvím videohovoru přes Skype či Zoom. Využitím funkce „sdílení obrazovky“ prezentujeme materiály a úkoly na monitor klienta. Pro děti je vše připraveno interaktivně, hravě a zábavně, aby u počítače potřebnou dobu vydžely.

Pro koho je vhodná?

Pro děti od věku 4 let a pro dospělé, případně pro rodiče mladších dětí, kteří by se rádi poradili ohledně vývoje řeči. Využít však mohou i všichni ostatní, co chtějí zkonzultovat cokoliv ohledně komunikačních dovedností.

Co o on-line konzultacích říkají klienti?

Na jaře jsme se on-line logopedie báli, ale teď jsme poprvé zkusili a děti nadšené! Druhý den se syn ptal, jestli má zase logopedii. Můžeme jen doporučit.

Jiřina Tylečková

Dnes proběhla naše první on-line Logoběžka a nemůžeme si to vynachválit. Tetka logopedka je stejně super přes skype jak naživo. Terezka nadmíru spokojená a zase o krok blíže k lepší výslovnosti. Děkujeme a těšíme se na příště.

Daniela Podvalová

Ve čtvrtek jsme opět s dcerou měly příležitost pozvat tetku logopedku Popletku do našeho obýváku. A musím říct, že to opravdu stálo za to! Už jsme věděla, do čeho jdeme, takže jsem odklidila morče i staršího sourozence a moc jsme si to užily. Pro logopedku Míšu nebyl problém upoutat pozornost (znovu a znovu) roztěkaného dítěte. Materiály jsou připraveny s velikou pečlivostí. Moc děkujeme!

Alžběta Jantová

Velmi mile mě překvapilo, že logopedie může fungovat i on-line. Tetka logopedka má připravené zábavné úkoly, které i našeho živého pětileťáka zaujaly natolik, že celou lekci vydržel před počítačem. Když už se začal méně soustředit, objevila se na obrazovce žabka Logoběžka, která celou situaci zachránila. Bavím se i já. Jsme rádi, že nevypadneme z tréninku, zvláště když se blíží nástup do školy. Děkujeme.

Hana Šímová

Zaujala vás naše nabídka služeb? Rezervujte si svůj termín. Těšíme se na vás!

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Předmět

  Vaše zpráva

  Mám zájem o
  on-line konzultacisetkání v Logoběžce


  SOUHLAS
  Odeslaním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů (jména, adresa, email) podle zásad ochrany osobních údajů vycházejících z české a evropské legislativy. Zásady ochrany osobních údajů najdete ZDE.