LOGOBĚŽÍME ON-LINE


Jsme tu pro vás i on-line! Zarezervujte si termín konzultace, uvařte si kávu nebo čaj, najděte po bytě své děti ;-), zapněte počítač a on-line logopedie může začít!

Jak konzultace probíhá?

On-line konzultace probíhají prostřednictvím videohovoru přes Skype. Využitím funkce „sdílení obrazovky“ prezentujeme materiály a úkoly na monitor klienta. Pro děti je vše připraveno interaktivně, hravě a zábavně, aby u počítače potřebnou dobu vydžely.

Pro koho je vhodná?

Pro děti od věku 4 let a pro dospělé, případně pro rodiče mladších dětí, kteří by se rádi poradili ohledně vývoje řeči. Využít však mohou i všichni ostatní, co chtějí zkonzultovat cokoliv ohledně komunikačních dovedností.

Co o on-line konzultacích říkají klienti?

Na jaře jsme se on-line logopedie báli, ale teď jsme poprvé zkusili a děti nadšené! Druhý den se syn ptal, jestli má zase logopedii. Můžeme jen doporučit.

Jiřina Tylečková

Dnes proběhla naše první on-line Logoběžka a nemůžeme si to vynachválit. Tetka logopedka je stejně super přes skype jak naživo. Terezka nadmíru spokojená a zase o krok blíže k lepší výslovnosti. Děkujeme a těšíme se na příště.

Daniela Podvalová

Ve čtvrtek jsme opět s dcerou měly příležitost pozvat tetku logopedku Popletku do našeho obýváku. A musím říct, že to opravdu stálo za to! Už jsme věděla, do čeho jdeme, takže jsem odklidila morče i staršího sourozence a moc jsme si to užily. Pro logopedku Míšu nebyl problém upoutat pozornost (znovu a znovu) roztěkaného dítěte. Materiály jsou připraveny s velikou pečlivostí. Moc děkujeme!

Alžběta Jantová

Velmi mile mě překvapilo, že logopedie může fungovat i on-line. Tetka logopedka má připravené zábavné úkoly, které i našeho živého pětileťáka zaujaly natolik, že celou lekci vydržel před počítačem. Když už se začal méně soustředit, objevila se na obrazovce žabka Logoběžka, která celou situaci zachránila. Bavím se i já. Jsme rádi, že nevypadneme z tréninku, zvláště když se blíží nástup do školy. Děkujeme.

Hana Šímová

Zaujala vás naše nabídka služeb? Rezervujte si svůj termín. Těšíme se na vás!