REZERVACE TERMÍNŮ – LOGOPEDIE


MÍŠA NESVADBOVÁ – klinická logopedka

Pro objednání klikněte na tlačítko „REZERVACE TERMÍNU“ a pohodlně si vyberte službu, termín a čas… Při první rezervaci bude vyžadováno „Vytvoření účtu“.

Prosím, pokud je to jen trochu možné, využívejte dopoledních termínů. Odpolední vyhrazuji především pro školáky a pracující. Děkuji za vstřícnost.

Systém nijak nelimituje četnost návštěv, proto Vás prosím, abyste s ohledem na ostatní klienty rezervovali maximálně 2 konzultace za měsíc. Častější rezervace budou následně stornovány. Děkuji za ohleduplnost. 

Objednané termíny je možné rušit či přeobjednávat do 48 hodin před plánovanou konzultací. V opačném případě bude automaticky účtován storno poplatek ve výši 70 % z ceny konzultace. Neomluvené/nezrušené konzultace propadnou bez náhrady. Děkuji za pochopení.

V případě jakýchkoliv nejasností či problémů s rezervací pište na objednavky@logobezka.cz, určitě to společně vyřešíme.

INFORMACE PRO NOVÉ KLIENTY
Nabízím pár volných míst i pro nové klienty. Kapacita je limitována, pro vstupní konzultace je vyhrazeno vždy 4. pondělí v měsíci v dopoledních hodinách, pár míst přidávám nepravidelně v některých dalších dnech dle aktuálního naplnění diáře. Konzultaci je třeba předem zarezervovat a uhradit v systému jako službu „Vstupní konzultace – prezenčně“. Pokud už v systému nenajdete volný termín pro vstupní konzultace, je mi líto, kapacita je tím pádem naplněna a můžete buď počkat na vypsání nových termínů, nebo využít on-line služby. Děkuji za pochopení a trpělivost.