REZERVACE TERMÍNŮ


INFORMACE PRO NOVÉ KLIENTY
Nabízíme pár volných míst i pro nové klienty. Kapacita je limitována, pro vstupní konzultace je vyhrazeno vždy 4. pondělí v měsíci v dopoledních hodinách, pár míst přidáváme nepravidelně v některých dalších dnech dle aktuálního naplnění diáře. Konzultaci je třeba předem zarezervovat a uhradit v systému jako službu „Vstupní konzultace – prezenčně“. Pokud už v systému nenajdete volný termín pro vstupní konzultace, je nám líto, kapacita je tím pádem naplněna a můžete buď počkat na vypsání nových termínů, nebo využít naše on-line služby. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Pro objednání klikněte na tlačítko „Rezervace termínu“ a pohodlně si vyberte službu, termín a čas… Při první rezervaci bude vyžadováno „Vytvoření účtu“.

Prosíme, pokud je to jen trochu možné, využívejte dopoledních termínů. Odpolední vyhrazujeme především pro školáky a pracující. Děkujeme za vstřícnost.

Systém nijak nelimituje četnost návštěv, proto Vás prosíme, abyste s ohledem na ostatní klienty rezervovali maximálně 2 konzultace za měsíc. Častější rezervace budou následně stornovány. Děkujeme za ohleduplnost. 

Objednané termíny je možné rušit či přeobjednávat minimálně 48 hodin před plánovanou konzultací. V opačném případě upozorňujeme, že bude automaticky účtován storno poplatek 70 % z ceny konzultace. Neomluvené/nezrušené konzultace propadnou bez náhrady. Děkujeme za pochopení.

V případě jakýchkoliv nejasností či problémů s rezervací pište na objednavky@logobezka.cz, určitě to společně vyřešíme.