PF 2023


🙋‍♀️ Milí klienti, srdečně zdravím do nového roku. Když jsem rekapitulovala rok minulý, jaký byl, co jsem prožila, co se podařilo, z čeho se do nového roku poučit a v čem se zlepšit… vzpomínala jsem především na vás, na vaše děti a byla vděčná za důvěru, se kterou jste ke mně přicházeli. Bylo mi potěšením být nápomocna. V bilanci roku převládala radost ze společných setkávání. Přijměte jedno velké DĚKUJI!

🤷‍♀️ Co se mi však ne úplně dařilo a za co se touto cestou omlouvám, bylo včas a všem odpovídat na maily, reagovat na zprávy, dotazy, telefonáty, umožnit snadnější objednávání a přebookování termínu aj.. Přemýšlela jsem, co s tím a rozhodla se vánoční prázdniny využít nejen k odpočinku, ale také k realizaci už déle rezonující myšlenky – zavést objednávání a rezervaci termínu online.

👩‍🔧 Ladím poslední detaily a pokud vše půjde dle plánu, brzy spustím online rezervace. Budete tak moci z pohodlí domova objednávat, hlídat uvolněné termíny, nechat si zasílat upozornění o blížícím se datu konání lekce apod., prostě to, o co jste si v poslední době říkali.

Ráda vyhovím poptávce, na druhou stranu to samozřejmě znamená navýšení provozních nákladů a tak od 1.2.2023 dojde k mírné úpravě ceníku.

🔜 Bližší informace již brzy, prosím, sledujte naši webovou, případně facebookovou stránku. Věřím, že tato inovace povede k oboustranné spokojenosti a usnadnění nezbytné administrativy.

Na závěr bych vám od srdce chtěla popřát do nového roku jen to nejlepší, ať ho prožijeme hlavně ve zdraví obklopeni láskou našich nejbližších. Ať na nás neprší a když náhodou zmokneme, ať brzy uschneme!

PF 2023

🤝 Na brzká setkání!

Míša